• KARTA INFORMACYJNA ORAZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DLA RODZICÓW KANDYDATA DO KLASY SPORTOWEJ

►karta informacyjna do pobrania (kliknij)

W utworzonej klasie sportowej oprócz 4 godzin podstawy programowej z wychowania fizycznego będzie realizowane w wymiarze 6 godzin sportowe szkolenie ukierunkowane z zakresu: piłka nożna i piłka siatkowa.

Szkolenie ukierunkowane realizowane będzie na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr 31.

Szkoła zapewnia:

- 6 godzin wychowania fizycznego w ramach zajęć z danej dyscypliny w tygodniu

- Wyspecjalizowaną kadrę trenerską

- profesjonalne przyrządy i przybory do treningu

- Opiekę pedagogiczną i psychologiczną

Rodzic zobowiązuje się do:

- dostarczenia odpowiedniej dokumentacji lekarskiej

- zakupu wymaganych strojów sportowych

- kontrolowanie postępów dziecka w nauce i sporcie

Obowiązki ucznia klasy sportowej:

Osiąganie dobrych wyników w nauce

- Osiąganie postępów w sporcie

- Uzyskanie, co najmniej dobrej oceny z zachowania

- Jeden raz w roku udział w zgrupowaniu sportowym

- Reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych

Informacje dodatkowe:

Nieprzestrzeganie przez ucznia lub jego Rodziców zasad ujętych w „Karcie informacyjnej” może spowodować przeniesieniem dziecka do klasy ogólnej, a w przypadku uczniów spoza rejonu Rodzic zobowiązany jest do przeniesienia dziecka szkoły rejonowej.

- Wszystkie przedmioty poza wychowaniem fizycznym realizowane są zgodnie z ramowym przydziałem godzin ustalonym dla klas ogólnych.

Podstawa ustalenia zasad zawartych w Karcie Informacyjnej:

- Ustawy z dnia 14 grudnia 2016r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2020 r. poz 910 ze zm.)

- Uchwały Rady m.st. Warszawy nr XLI/1062/2017 z dnia 9 lutego 2017 r. w sprawie składania wniosków o przyjęcie do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz szkół podstawowych prowadzonych prowadzonych przez m. st. Warszawę.

- Uchwały Rady m. st. Warszawy nr XLI/1060/2017 z dnia 9 lutego 2017 r. w sprawie określenia kryteriów rekrutacji do klas  szkół podstawowych prowadzonych przez m. st. Warszawę, liczby punktów za każde z tych kryteriów oraz dokumentów niezbędnych do ich potwierdzenia.

- Statut Szkoły.

Akceptuję powyższe warunki i zgłaszam dziecko

……………………………………………………………………

(Imię i nazwisko kandydata)