• grudzień 2023 -styczeń 2024

=>Zapoznanie się z rejestratorem dźwięku i obrazu, wykorzystanie rejestratora w nagraniach szkolnych wydarzeń.

=>Wykorzystanie pracowni (sprzętu komputerowego) do przeprowadzenia konkursu matematyczno- informatycznego "Ale mózgi"

wrzesień- listopad 2023

=>Projektowanie pamiątek okolicznościowych (sportowych, wiedzy, aktywności)

=>Drukowanie wzorów pamiątek (logo szkoły, dedykacja, opakowanie)

-----------------------------------------------------------------------------

CZERWIEC 2023

=> Przygotowanie stanowisk pokazowych robotyki na pikniku rodzinnym

=>Napisanie i wgranie odpowiednego oprogramowania sterującego robotami

=>Przygotowanie plansz do poruszania się robotami

=>Przygotowanie stanowisk do projektowania -  modelowania obiektów 3D

=>Pokaz druku 3D

=>Drukowanie nagród konkursowychu (wg. własnych ptrojektów)

=>Przygotowanie urządzenia do wykonywania nagrań filmowych (gimbal)

MAJ 2023

=> Przetwarzanie zdjęć do postaci wydruku 3D

=>Zaprojektowanie prezentu- pamiątki (ramka ze zdjęciem szkoły) dla  absolwentów szkoły

=>Drukowanie "pamiątek"

KWIECIEŃ 2023

=> Projektujemy biżuterię (łączenie różnych materiałów z wydrukowanymi elementami)

=> Nauka wymiarowania i posługiwania się profesjonalnymi narzędzami mierniczymi.

MARZEC 2023

=> Nowe projekty...

=>Zaprojektowanie i drukowanie obrazków składajacych się z róznych elementów

=> Zaprojektowanie i wydrukowanie podstawki pod telefon