- OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2023/2024
- OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2022/2023
- OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2021/2022
- OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2020/2021
- OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2019/2020
- OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2018/2019
- OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2017/2018
- OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2016/2017
- OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2015/2016
- OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2014/2015
- OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2013/2014
- OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2012/2013
- OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2011/2012
- OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2010/2011
- OSIAGNIĘCIA SPORTOWE 2009/2010
- OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2008/2009
- OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2007/2008
- OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2006/2007
- OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2005/2006
- SPORTOWE REKORDY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 31 KLASY 4-8
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2023/2024
-
-
2023/2024
1. Sztafetowe biegi przełajowe - dziewczęta z rocznika 2009-2010 w kategorii wiekowej "młodzież" - 3 miejsce.
2. Sztafetowe biegi przełajowe - chłopców z rocznika 2009-2010 w kategorii wiekowej "młodzież" - 1 miejsce i awans na LVII WOM.
skład - Banucha Wojciech 7c, Buśko Kacper 8a, Ciesielski Antoni 8b, Fedoseienko Mykhailo 8a, Knych Krzysztof 8d, Matlakowski Jakub 8b, Smoczyński Aleksander 8b.
3. Sztafetowe biegi przełajowe - chłopców z rocznika 2011 i młodsi w kategorii wiekowej "dzieci" - 3 miejsce.
4. Dzielnicowe zawody w badmintonie dziewcząt z rocznika 2009-2010 w kategorii wiekowej "młodzież" - 1 miejsce i awans na LVII WOM.
skład -
5. Dzielnicowe zawody w badmintonie chłopców z rocznika 2009-2010 w kategorii wiekowej "młodzież" - 2 miejsce.
skład - Igor Woźniakowski 8c, Bruno Wodzinowski 8c.
6. Dzielnicowe zawody w szachach rocznika dzieci z rocznika 2009-2010 w kategorii wiekowej "młodzież" - 3 miejsce.
skład - Weronika rowicka 8d, Kacper Gil 8a, Krzysztof Knych 8d, Aleksander Smoczyński 8b, Stanulevich Roman 7b, Wachowski Piotr 8c.
8. Dzielnicowe zawody w piłce ręcznej chłopców z rocznika 2011 i młodsi w kategorii wiekowej "dzieci" - 2 miejsce.
skład -
9. Dzielnicowe zawody w piłce ręcznej dziewcząt z rocznika 2011 i młodsi w kategorii wiekowej "dzieci" - 2 miejsce.
10. Dzielnicowe zawody w tenisie stołowym dziewcząt z rocznika 2011 i młodsi w kategorii wiekowej "dzieci" - 3 miejsce.
skład - Daria Urazińska 6s , Maja Wojdasiewicz 6s .
11. Dzielnicowe zawody w tenisie stołowym chłopców z rocznika 2011 i młodsi w kategorii wiekowej "dzieci" - 3 miejsce
skład - Jakub Marynowski 6s , Ksawery Fiedorowicz 6s, Maciek Sutkowski 7b.
12. Dzielnicowe zawody w piłce nożnej dziewcząt z rocznika 2009-2010 w kategorii wiekowej"młodzież" - 3 miejsce.13. Dzielnicowe zawody w piłce nożnej chłopców z rocznika 2009-2010 w kategorii wiekowej"młodzież" - 3 miejsce.-
SPORTSMENKA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 31
???
SPORTOWIEC SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 31
???
-
-
-
6-