- FINALIŚCI I LAUREACI KONKURSÓW POZASZKOLNYCH
- OSIĄGNIĘCIA W GIMNAZJUM 2009/2010
- OSIĄGNIĘCIA W SP 2009/2010
- OSIĄGNIĘCIA W GIMNAZJUM 2008/2009
- OSIĄGNIĘCIA W SP 2008/2009
- OSIĄGNIĘCIA W GIMNAZJUM 2010/2011
- OSIĄGNIĘCIA W SP 2010/2011
- OSIĄGNIĘCIA W GIMNAZJUM 2011/2012
- OSIĄGNIECIA W SP 2011/2012
- RAPORT Z EWALUACJI ZEWNĘTRZNEJ - GIMNAZJUM
- RAPORT Z EWALUACJI ZEWNĘTRZNEJ - SZKOŁA PODSTAWOWA
- OSIĄGNIĘCIA W SP 2012/2013
- OSIĄGNIĘCIA W GIMNAZJUM W 2012/2013
- WYNIKI EGZAMINU GIMNAZJALNEGO CKE 2013
- OSIĄGNIĘCIA W SP 2013/2014
- OSIĄGNIĘCIA W GIMNAZJUM 2013/2014
FINALIŚCI I LAUREACI KONKURSÓW POZASZKOLNYCH
LAUREAT
KONKURSU JĘZYKA ROSYJSKIEGO
organizowanego
przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty
w roku szkolnym 2013/2014
JERZY JAŚKUĆ
uczeń kl. III B Gimnazjum nr 125
ROK SZKOLNY 2013/2014
Kuratoryjny Konkurs Polonistyczny
Karol Bojke kl. VIa - FINALISTA
Karol Furmanek kl.Va - FINALISTA
Kuratoryjny Konkurs Matematyczny
Karol Bojke kl. VIa- LAUREAT
LAUREAT
KONKURSU INFORMATYCZNEGO MINILOGIA 2012
TYMOTEUSZ PIETRUSZKA
uczeń VI klasy Szkoły Podstawowej nr 31
LAUREAT KONKURSU INTERDYSCYPLINARNEGO
"Janusz Korczak - wielki przyjaciel dzieci",
I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE
INFORMATYCZNYM LIGA ZADANIOWA 04
AGNIESZKA PAWEŁEK
uczennica VI klasy Szkoły Podstawowej nr 31
LAUREAT
KONKURSU JĘZYKA ROSYJSKIEGO
organizowanego
przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty
w roku szkolnym 2012/2013
JERZY JAŚKUĆ
uczeń kl. IIb Gimnazjum nr 125
I nagroda w kategorii praca plastyczna-plakat
organizator: MUZEUM NIEPODLEGŁOŚCI
(pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego)
2012/2013
MILENA GOREK
Finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Wierszy i Piosenek
Tematycznych w języku obcym
" VI Rhymes and Songs Festival"
Julia Sczygielska (IIIb), Iryna Telyuk (IIb),
Dominika Gajda (IIIa), Agnieszka Hauss (IIIa),
Ewelina Krzyżanowska (IIIa), Dominika Spodar (IIIa),
Natalia Roman (IIIa), Weronika Raczyńska (IIIa),
Ewelina Zarzycka (IIIa)
Finaliści i zdobywcy wyróżnienia w XXVII Ogólnopolskim Konkursie
Recytacji Poezji i Prozy A. Mickiewicza i A. Puszkona "Puszkiniana 2012"
Aleksander Werelich (IIIa), Ewelina Zarzycka (IIIa),
Yury Yaskuts (Ia), Kamila Filińska (Ia), Kewin Jaroszewski (Ia)
Finalista konkursu informatycznego Logia 2011
rok szkolny 2011/2012
Jakub Bujak
uczeń III klasy Gimnazjum nr 125
Finalista konkursu informatycznego miniLogia2011
rok szkolny 2011/2012
Tymoteusz Pietruszka
uczeń V klasy Szkoły Podstawowej nr 31
Finalista konkursu informatycznego miniLogia2011
rok szkolny 2011/2012
Adam Pawełek
uczeń VI klasy Szkoły Podstawowej nr 31
Laureat konkursu informatycznego miniLogia2011
rok szkolny 2011/2012
Monika Włoszczyńska
uczennica VI klasy Szkoły Podstawowej nr 31
TYTUŁ FINALISTY
Konkursu Polonistycznego
organizowanego
przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty
w roku szkolnym 2010/2011
zdobyły:
Aleksandra Smoczyńska
uczennica kl. III B Gimnazjum 125
Julia Skrońska
uczennica kl. II B Gimnazjum 125
Laureat konkursu informatycznego LOGIA10:
rok szkolny 2009/2010
Marek Sommer uczeń III klasy Gimnazjum 125
I miejsce w ogólnopolskim konkursie energetycznym.
Aleksander Czkaj uczeń klasy III Gimnazjum nr 125